Jak dojechać

Wskazówki jak do nas dojechać z kierunków Warszawy, Białegostoku i Olsztyna

Wskazówki jak do nas najszybciej trafić

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego znajduje się na obrzeżach miasta Ostrołęki.

Dojazd z Białegostoku drogą nr 61 (przez Łomżę i Miastkowo).
Na pierwszym rondzie im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich należy skręcić w lewo w kierunku na Wyszków i Goworowo. Po skręcie w lewo należy jechać cały czas prosto aż do ostatniego ronda im. Jana Radomskiego, na którym należy skręcić w lewo w kierunku Wyszkowa i Goworowa. Po zjeździe z ronda pierwsza ulica w lewo prowadzi do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce.

Dojazd z Olsztyna drogą nr 53 (przez Szczytno).
Jadąc od strony Olsztyna wjeżdża się w ulicę im. Stacha Konwy i dojeżdża się do ronda. Przez rondo należy jechać prosto kierując się wg. tablicy informacyjnej na Stare Miasto. Po przejeździe przez most na rzece Narew należy jechać cały czas prosto ulicą im. Jana Kilińskiego i dalej prosto ulicą Goworowską aż do ronda im. Jana Radomskiego w kierunku Wyszków i Goworowo. Jadąc dalej prosto za rondem pierwsza ulica w lewo prowadzi do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce

Dojazd Warszawy drogą nr 61 (przez Pułtusk i Różan).
Jadąc od strony Pułtuska wjeżdża się w ulicę Warszawską. Na pierwszym rondzie im. majora Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” należy jechać prosto i dojechać do drugiego ronda, na którym należy skręcić w prawo kierując się wg. tablicy informacyjnej na Stare Miasto. Po przejeździe przez most na rzece Narew należy jechać cały czas prosto ulicą im. Jana Kilińskiego i dalej prosto ulicą Goworowską aż do ronda im. Jana Radomskiego w kierunku Wyszków i Goworowo. Jadąc dalej prosto za rondem pierwsza ulica w lewo prowadzi do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce.

Dojazd z Warszawy drogą nr E67 i S8 (przez Wyszków, Długosiodło i Goworowo)
Jadąc drogą E67 i S8 po minięciu Wyszkowa należy dojechać do skrętu w lewo na Długosiodło. Dalej należy kierować się na Goworowo i Ostrołękę. Po minięciu miejscowości Tobolice przejeżdża się niestrzeżony przejazd kolejowy, za którym w odległości ok. 450 metrów jest skręt w prawą stroną w ulicę prowadzącą do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce.

Chcąc skorzystać z komunikacji miejskiej należy wybrać autobusy linii nr 4, 18 i 22. Każdą z tych linii można dojechać od Dworca PKS do przystanków usytuowanych blisko naszego ośrodka.

Należy wybrać odpowiednio linię:
4 – kurs: Wojciechowice – os. Sienkiewicza (wysiadając na przystanku Goworowska – Rolna)
18 – kurs: dw. PKS – Korczaki (wysiadając na przystanku Goworowska- Rolna)
22 – kurs: dw. PKS – Rzekuń (wysiadając na przystanku Goworowska – CPN)

Można też dojechać dowolnym autobusem do Nowego Szpitala jednak trzeba mieć na uwadze, że stąd trzeba już przejść na piechotę kilkaset metrów al. Księdza Jerzego Popiełuszki w kierunku ronda im. Jana Radomskiego i tu skręcić w lewo żeby dotrzeć do naszego ośrodka.
Aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej można znaleźć na oficjalnych stronach Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce.

Szczegółowe informacje teleadresowe wraz z mapą Google Maps można znaleźć na stronie Kontakt.